Wydarzenia

Firma będzie nieczynna w dniach 24.12 do 6.01 włącznie. wszystkie zamówienia z tego okresu będą realizowane od 7.01.2021. W dniach 21-23.12. odbywać się będzie inwentaryzacja.

Drogi Kliencie,
w związku z obecną sytuacją z rozprzestrzenianiem się wirusa Covid 19 od dnia 16.03.2020 odbiór osobisty towarów w siedzibie firmy będzie niemożliwy, aż do odwołania. Zamówienie realizowane drogą wysyłkową działają w trybie normalnym, chociaż spodziewamy się utrudnień logistycznych w najbliższym czasie.

Ponieważ współpracujemy z międzynarodowymi dostawcami, na niektórych z naszych partnerów mają również wpływ wydarzenia i zaostrzone środki bezpieczeństwa. Bardzo uważnie monitorujemy rozwój sytuacji i staramy się w miarę możliwości unikać opóźnień w dostawie.

Otrzymujemy aktualne informacje od naszych dostawców i partnerów z innych lokalizacji, których łańcuch dostaw zawiera również wiele naszych produktów. Zasadniczo możemy powiedzieć, że większość dostawców w Azji wznowiła działalność. Zdolności produkcyjne są jednak nadal ograniczone. Środki, które są obecnie wdrażane w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się Covid-19 w Europie, stopniowo ograniczają ruch transgraniczny, prowadzi to do znacznego wydłużenia czasu oczekiwania na przesyłki.

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były sprawnie realizowane. Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość, nie możemy obecnie zagwarantować 100% dostaw w oznaczonym terminie.

pozdrawiam

Tomasz Marszałek

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Targach kolejowych TRAKO Hala C/49

Z dniem 01.03.2019 firma zmienia lokalizacje. Nowy adres dostaw oraz odbioru towaru: Opata Hackiego 12, 81-213 Gdynia

Uprzejmie informujemy, iż 2 i 4 maja 2018 r został wyznaczony w firmie Marshal Consulting, dniem wolnym od pracy. 

Prosimy o uwzględnienie powyższej informacji w Państwa planach zakupowych. Wszystkie zamówienia będą realizowane od 7.05.2108r. w razie pilnych spraw prosimy o kontakt pod numer +48 505 998 748

Dziękując serdecznie za współpracę życzymy Państwu radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku