Wydarzenia

3 sierpnia 2020 roku Komisja UE zatwierdziła Rozporządzenie nr 2020/1149 wprowadzające obowiązkowe szkolenia w zakresie stosowania produktów zawierających izocyjaniany w stężeniu powyżej 0,1% wagowo. Izocyjaniany są aktywnym utwardzaczem stanowiącym składnik wielu produktów poliuretanowych, np: pianek montażowych, klejów do szyb samochodowych, posadzek i wylewek, klejów do parkietów, farb i impregnatów, klejów jedno- i dwuskładnikowych. W przypadku produktów z naszej oferty rozporządzenie dotyczy wszystkich preparatów o numerach zaczynających się od cyfry 3 www.multi-kleje.pl/30-kleje-poliuretanowe

Drodzy Klienci,

Chcielibyśmy Was poinformować, że nasza firma będzie zamknięta w dniach od 1 maja do 7 maja 2023. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie to może spowodować.

Ostatnim dniem przed urlopem, w którym możemy wysłać/zrealizować zamówienia jest 28 kwietnia (piątek). Wracamy do pracy 8 maja (poniedziałek). Proszę mieć to na uwadze przy składaniu zamówień.

 

Życzymy wszystkim udanego czasu wolnego!

  

Dear Customers,

We would like to inform you that our company will be closed from 1 May to 7 May 2023. We apologise for any inconvenience this may cause. 

 

The last day before the holiday on which we can send/process orders is 28 April (Friday). We are back in business on 8 May (Monday). Please bear this in mind when placing your orders.

We wish everyone a happy time off!

 

Yours sincerely,

 

Drogi Kliencie,
w związku z obecną sytuacją z rozprzestrzenianiem się wirusa Covid 19 od dnia 16.03.2020 odbiór osobisty towarów w siedzibie firmy będzie niemożliwy, aż do odwołania. Zamówienie realizowane drogą wysyłkową działają w trybie normalnym, chociaż spodziewamy się utrudnień logistycznych w najbliższym czasie.

Ponieważ współpracujemy z międzynarodowymi dostawcami, na niektórych z naszych partnerów mają również wpływ wydarzenia i zaostrzone środki bezpieczeństwa. Bardzo uważnie monitorujemy rozwój sytuacji i staramy się w miarę możliwości unikać opóźnień w dostawie.

Otrzymujemy aktualne informacje od naszych dostawców i partnerów z innych lokalizacji, których łańcuch dostaw zawiera również wiele naszych produktów. Zasadniczo możemy powiedzieć, że większość dostawców w Azji wznowiła działalność. Zdolności produkcyjne są jednak nadal ograniczone. Środki, które są obecnie wdrażane w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się Covid-19 w Europie, stopniowo ograniczają ruch transgraniczny, prowadzi to do znacznego wydłużenia czasu oczekiwania na przesyłki.

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były sprawnie realizowane. Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość, nie możemy obecnie zagwarantować 100% dostaw w oznaczonym terminie.

pozdrawiam

Tomasz Marszałek

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Targach kolejowych TRAKO Hala C/49

Z dniem 01.03.2019 firma zmienia lokalizacje. Nowy adres dostaw oraz odbioru towaru: Opata Hackiego 12, 81-213 Gdynia

Uprzejmie informujemy, iż 2 i 4 maja 2018 r został wyznaczony w firmie Marshal Consulting, dniem wolnym od pracy. 

Prosimy o uwzględnienie powyższej informacji w Państwa planach zakupowych. Wszystkie zamówienia będą realizowane od 7.05.2108r. w razie pilnych spraw prosimy o kontakt pod numer +48 505 998 748